Program takmičenja na IX školskim olimpijskim igrama

Sremska Mitrovica – Raspored takmičenja tokom IX školskih olimpijskih igara:

09.maja – sreda

Od 10:00 do 12:00 časova – Dolazak takmičara u sportskim igrama (srednje škole) i takmičara u streljaštvu (srednje škole) – kasarna “Boško Palkovljević Pinki“ u Sremskoj Mitrovici.
10:00 časova – Takmičenje u atletici za sve kategorije (trkačke discipline) – Atletski stadion, Sremska Mitrovica.
13:30 časova – SVEČANO OTVARANjE IGARA – TRG SVETOG DIMITRIJA, Sremska Mitrovica.
15:00 časova – Takmičenje u sportskim igrama, Sremska Mitrovica – I, II i III kolo predtakmičenja.
(Rukomet – omladinke; Košarka – omladinci; Odbojka – omladinke; Mali fudbal – omladinci)

10.maja – četvrtak

Od 10:00 do 12:00 časova – Dolazak takmičara u sportskim igrama (srednje škole), ekipa u malom fudbalu osnovnih škola i takmičara u streljaštvu (osnovne škole) – kasarna “Boško Palkovljević Pinki“ u Sremskoj Mitrovici.
09:00 časova – Takmičenje u sportskim igrama, Sremska Mitrovica – I, II i III kolo za konačan plasman.
(Rukomet – omladinke; Košarka – omladinci; Odbojka – omladinke; Mali fudbal – omladinci)
10:00 časova – Takmičenje u streljaštvu za srednje škole – Hala sportova u Inđiji.
15:00 časova – Takmičenje u sportskim igrama, Sremska Mitrovica – I, II i III kolo predtakmičenja.
(Rukomet – omladinci; Košarka – omladinke; Odbojka – omladinci; Mali fudbal – pioniri)

11.maj – petak

Od 10:00 do 12:00 časova – Dolazak takmičara u sportskim igrama (osnovne škole) i takmičara u stonom tenisu (srednje škole) – kasarna “Boško Palkovljević Pinki“ u Sremskoj Mitrovici.
09:00 časova – Takmičenje u sportskim igrama, Sremska Mitrovica – I, II i III kolo za konačan plasman.
(Rukomet – omladinci; Košarka – omladinke; Odbojka – omladinci; Mali fudbal – pioniri)
10:00 časova – Takmičenje u streljaštvu za osnovne škole – Hala sportova u Inđiji.
15:00 časova – Takmičenje u sportskim igrama, Sremska Mitrovica – I, II i III kolo predtakmičenja.
(Rukomet – pionirke; Košarka – pioniri; Odbojka – pionirke; Mali fudbal – pionirke)

12. maj – subota

Od 10:00 do 12:00 časova – Dolazak takmičara u sportskim igrama (osnovne škole) i takmičara u stonom tenisu (osnovne škole) – kasarna “Boško Palkovljević Pinki“ u Sremskoj Mitrovici.
09:00 časova – Takmičenje u sportskim igrama, Sremska Mitrovica – I, II i III kolo za konačan plasman.
(Rukomet – pionirke; Košarka – pioniri; Odbojka – pionirke; Mali fudbal – pionirke)
10:00 časova – Takmičenje u stonom tenisu za srednje škole – Sportska hala u Šidu.
15:00 časova – Takmičenje u sportskim igrama, Sremska Mitrovica – I, II i III kolo predtakmičenja.
(Rukomet – pioniri; Košarka – pionirke; Odbojka – pioniri)
19:30 Okrugli sto “Prevencija, odkrivanje i korekcija kosturalnih poremećaja kod učenika mlađeg školskog uzrasta“ (Kasarna u Sremskoj Mitrovici).

13.maj – nedelja.

Od 10:00 do 12:00 časova – Dolazak takmičara u sportskoj gimnastici (muške kategorije) – kasarna “Boško Palkovljević Pinki“ u Sremskoj Mitrovici.
09:00 časova – Takmičenje u sportskim igrama, Sremska Mitrovica – I, II i III kolo za konačan plasman.
(Rukomet – pioniri; Košarka – pionirke; Odbojka – pioniri)
10:00 časova – Takmičenje u stonom tenisu za osnovne škole – Sportska hala u Šidu.
11:00 časova – Takmičenje u kajaku, Kajak klub “Val“ – gradska plaža Sremska Mitrovica.

Beograd – bazen “Milan Gale Muškatirović“ (bivši SC.“25.maj“)
10:00 časova – Takmičenje u plivanju za osnovne škole (rasplivavanje).
11:00 časova – Takmičenje u plivanju za osnovnih škola.
13:00 časova – Takmičenje u plivanju za učenike srednjih škola (rasplivavanje).
14:00 časova – Takmičenje u plivanju za učenike srednjih škola.

14.maj – ponedeljak

Od 10:00 do 12:00 časova – Dolazak takmičara u sportskoj gimnastici (ženske kategorije) i ekipa u malim olimpijskim igrama iz sledećih okruga: Borskog, Pirotskog, Zapadnobačkog, Severnobanatskog, Kolubarskog, Pomoravskog – kasarna “Boško Palkovljević Pinki“ u Sremskoj Mitrovici.
10:00 časova – Takmičenje u gimnastici za sve muške kategorije, Sremska Mitrovica.
10:00 časova – Takmičenje u džudou za sve kategorije – Sportska hala u Rumi.
15:00 časova – Takmičenje u gimnastici za ženske kategorije VII-VIII razreda i srednjih škola, Sremska Mitrovica.

15.maj – utorak

10:00 časova – Takmičenje u gimnastici za ženske kategorije I-IV, V-VI razreda, Sremska Mitrovica.
11:00 časova – “Male olimpijske igre“ – Hala sportova, Sremska Mitrovica.
15:00 časova – SVEČANO ZATVARANjE – Hala sportova, Sremska Mitrovica i primopredaja zastave igara gradu domaćinu X olimpijskih sportskih igara učenika Republike Srbije – 2016.

You May Also Like