RUTINSKA POBEDA RUKOMETAŠICA SREMA

Sremska Mitrovica – U okviru 21.kola Druge rukometne lige Srbije,grupa „SEVER“,rukometašice Srema porazile su ekipu Mladosti iz Spske Crnje rezultatom 32-26 ( 17-13). Da je odluka o podmlađivanju ekipe u završnici drugoligaškog takmičenja od strane stručnog štaba ŽRK Srem prava pokazala je i utakmica protiv solidne ekipe iz Srpske Crnje. Sam početak je prošao u izjednačenoj igri ali već od desetog minuta ekipa iz Sremske Mitrovice napravila je plus četiri i do kraja utakmice rutinski održavala prednost uz najveću tazliku plus osam.U redovima sremica istakla se efikasna Vladislava Đokić ( strelac 14 pogodaka), kapiten Snežana Martinović koja je sve do povrede u 29.minutu dominirala terenom(4 gola) i sjajni odbrambeni igrač Srema Jelena Savinović.
Svoj sledeći meč, odloženu utakmicu 20.kola protiv ekipe Lehela iz Zrenjanina Srem će odigrati u sredu 4.maja u PSC Pinki sa početkom u 19 časova.
ŽRK Srem: Dragana Đukić, Dejana Savić-2, Teodora Miletić, Bojana Milić-1, Duška Plavljanić-4, Nataša Samac-2, Snežana Martinović-4, Snežana Bošnjak-2, Bojana Vuconja-2, Marija Uskoković, Vladislava Đokić-14, Jelena Savinović-1, Tamara Samardžić, Višnja Varga
ŽRK Mladost: Trninić,Josanović-1, Stevanov-1,Tomić-7, Harasinović-2,Kandić-6,Zečević, Laković-1, Drakulić, Mesaroš-5, Popović-3
Igrač utakmice: Vladislava Đokić ( ŽRK Srem)